Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy másik országban vagyok,...

Egy másik országban vagyok, és félek elmenni kondizni, valami tipp?

Figyelt kérdés

Kiköltöztem egy hónapra Németorszgábaaz egyik rokonomhoz, alapfokon tudok Németül. Elterveztem hogy ezalatt a négy hét alatt leadom azt a pár kg + súlyt, ( 176 cm - 61 kg )

főként a hasam és a csípőm teltebb. Van itt egy konditerem, de még otthon se mertem elmenni ilyen helyre, mert ismernek, félek hogy bénázok és egyedül.. Itt viszont fontos lenne, de itt tényleg egyedül vagyok és nem nagyon tudom ha beszélnek hozzám hogy mit mondanak. A gépeket se nagyon ismerném fel Akármibe tud valaki segitseni irjon:)



2014. jún. 14. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Senkit se érdekel mit csinal mas amíg normálisan csinálja.

DE! Mivel te azt se tudod mi hogyan működik könnyen nevetségessé válhatsz vagy akadályozhatod a rendesen edzőket. Na akkor már tényleg nem fognak neked örülni.


Olvasgass a builder.hu oldalon. Ott van edzésterv és a gyakorlatok pontos végrehajtasa.


De fogyashoz szálkásító diéta és heti 3 aerob edzés kéne,a kondi max szintettartasra jó ilyenkor.

2014. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!