Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindennap elmegyek futni...

Ha mindennap elmegyek futni és felüléseket csinálok, mellette pedig nem eszek zsíros ételeket fehér kenyeret stb. akkor mi lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt sem írtad mi a célod. Mert izomnöveléshez marhakevés, eleve mindenre kellene edzeni és kalória pluszos tömegnövelő étrend is kell. Zsírleadáshoz pedig kalória mínuszos szálkásító diéta. Attól még nem tuti, hogy kalória mínuszban leszel, ha futsz és nem eszel fehér kenyeret. Szóval döntsd el, hogy mit akarsz előbb.
2014. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezekkel. A célom az,hogy eltűnjön a zsír a hasamról és látszódjanak a kockák. Tudom,hogy nem lehet egyszerre fogyni és izmot növelni.
2014. jún. 17. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz mindent, akkor mi a kérdés? Legyen szálkásító diétád és lemegy majd a hasadról is. De nincs olyan, hogy csak hasról fogysz. A szálkásító diéta az nem egyenlő azzal, hogy nem eszel zsíros kajákat és fehér kenyeret.


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom hogy nem az a szálkásító diéta ha nem eszek zsíros ételeket és fehér kenyeret...ezért írtam oda a stb-t,csak nem volt kedvem felsorolni mindent amit nem lehet enni.
2014. jún. 17. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen.:)
2014. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!