Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az idei F1-es hazai futam...

Az idei F1-es hazai futam csütörtöki boxutcalátogatására be lehet menni (csak) pénteki jeggyel?

Figyelt kérdés

Idén mennénk először, de nem egy olcsó mulatság, viszont a pénteki jegyárak egész barátságosnak tűntek, és mégis csak átélhetnénk valamit az élményből.

(Volt ahol nem is láttam pénteki jegyet, olyan van idén, hogy csak pénteki jegy??)

Valahol azt olvasom, hogy lehet vele menni boxutcalátogatásra, valahol azt, hogy csak 3 napos bérlettel, amiért borsos összeget kérnek el, és nem hiszem, hogy minden évben ennyien tolonganának ott csütörtökön, ha csak így lehetne bejutni. Aztán kitudja.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy akkor van e pénteki jegy, és azzal be lehet e menni csütörtökön?



2014. jún. 19. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak pénteki jegyek és be lehet menni vele csütörtökön is a boxutca látogatásra. Először én is így voltam és tökéletes arra, hogy beszívd az F1 hangulatát.
2014. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bármilyen jegyed van, azzal bemehetsz a csütörtöki boxutca látogatásra.

Számíts kígyózó sorokra, és arra, hogy ha nem a sor eleje felé vagy, nem biztos, hogy odajutsz a kedvencedhez az autogramosztáskor.

2014. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hol tudok pénteki jegyet venni?
2017. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!