Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bet365 oldalon lehet úgy is...

Kiscetlin kérdése:

A bet365 oldalon lehet úgy is fogadni mint a tippmix szelvénynél, hogy egyszerre többre fogadsz vagy csak egyesével lehet?

Figyelt kérdés
Ha lehet az hol kell beállítani

2014. jún. 21. 19:27
 1/1 belapus ***** válasza:

Nem vagyok regisztrálva, mindössze elolvastam a GYIK-et, és ezt találtam:

"Hogyan tehetek meg egy gyűjtő fogadást?

Gyűjtő fogadás leadásához, kattintson rá a kívánt választásokra, hogy hozzáadja azokat a fogadószelvényéhez. Kattintson a választásai alatt található Kombinált fogadások opcióra, hogy megtekintse a gyűjtő fogadási lehetőségeket. A megjelenített fogadási típusok a fogadószelvényen szereplő választások számától függnek.

Amennyiben a kívánt kombinált fogadási lehetőség nem jelenik meg, kattintson az Ügyfelek opcióra az oldal jobb felső sarkában lévő Szolgáltatások, majd kövesse a Számlám > Beállítások útvonalat. Beállításait itt is elérheti, ha be van jelentkezve. A Beállítások rész megnyitása után, győződjön meg arról, hogy minden fogadási lehetőség engedélyezve van. A változtatások érvénybe lépéséhez jelentkezzen ki, majd jelentkezzen vissza. Ezután nézze meg a fogadószelvény Kombinált fogadások részét. Amennyiben a lehetőség még mindig nem jelenik meg, kérjük, hogy lépjen velünk kapcsolatba és örömmel segítünk Önnek.

Mobil és táblagép

A kombinált fogadásokra vonatkozó beállítások módosításához, kérjük, kattintson a felhasználónevére, majd kövesse az Ügyfelek > Számlám > Beállítások útvonalat."

2014. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!