Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen baletthez és mazsorethe...

Milyen baletthez és mazsorethez hasonló tánc van?

Figyelt kérdés
Olyan ra gondolok amiben nagyon hajlékonyak a lányok.

2014. jún. 21. 20:49
 1/3 anonim válasza:
kortázs balett
2014. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
53%

Jazz balett, és a balett mindenféle változatai. Jégtánc.

A mazsoretthez nem hiszem, hogy túlzott hajlékonyság kellene, ugyanis én is mazsoretteztem...

2014. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 így érted: kortárs balett

A mazsorett szerintem sem igényel hajlékonyságot, talán inkább a cheerleading-re gondolhatsz, ami az amerikaifoci meccsek előtt/után szokott lenni, és egy csomó amcsi filmben látni, de idehaza nem tudok róla, hogy létezne.


Egyértelműen a balett(ek)hez kell a legnagyobb hajlékonyság, ha táncról beszélünk.

Sportosabb, de még a tánc határán van az RSG/ritmikus sportgimnasztika.


Hajlékony, pontosabban inkább kifinomult női mozgást igényel még a hastánc és az indiai tánc, de azért távol nem olyan mértékben, mint a balett.


Hajlékonyság kell még a rúdtánchoz/rúdfitness-hez, ami azért komoly erőnlétet, meg kis vagányságot is igényel mellette.

2014. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!