Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok ajanlani programot...

Tudtok ajanlani programot okostelefonra, amivel merhetem a bevitt es elegetett kaloriat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik.

Amit meg amatőrök takolnak össze az többszazat tévedhet ami elég ahhoz hogy blokkolja az eredményeket.


Szépen szamolgasd magadnak. Ott van a kajak oldalan.

2014. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miert nem letezik?

Igazabol a lefutott kmre vagyok kivancsi, mert egy erdoben futok es terkepen nem merheto a megtett km. Ugy tudom az ilyen applikacioknak van kkaloriaszamlalja is. Nem tudom ez miert lenne gagyi, hiszen ezt is a kaja oldalan levo szamokbol allitjak ossze. Illetve az eletett energia is merheto, nem hiszem, hogy takolmany.

2014. jún. 23. 13:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig a runtastic es az shealth-t hasznaltam, de nem voltam elegedett veluk. Valakinek van jo tapasztalata massal?
2014. jún. 23. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

A távot mérheti jól.


A kalóriaszámlálás függ a testalkattol,zsírtól,nemtől,kortó,izomrostok arányától,pulzus és légzésszámtól vagyis rengeteg dologtól.

Nincs olyan amibe ezt mind be tudod írni és a változókkal is számolva pontos eredményt ad..talán csak az olimpiai sportolóknak.


Azt meg te gondolod komolyan hogy többszáz,többezer étel kalóriatartamát beprogramozza valaki amit megháromszoroz a minőség és az elkészítés módja. Ezt kb. magadnak is számolgathatod.

2014. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ok, koszi.

Megis szeretnek letolteni egy ilyen programot.

Atlagos kajakat eszek, semmi kulonlegessek, fozni pedig nem szoktam. A lenyeg nem ezeken a finomsagokon van, hanem a sportolas mennyisegen.

A futas mellett biciglizek is, napi kb. egy orat, es most mar tenyleg kivancsi lennek a megtett tavolsagokra.

Kosz.

2014. jún. 23. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!