Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudok meg tuti nyerő...

Honnan tudok meg tuti nyerő tippeket sportfogadáshoz?

Figyelt kérdés
Tippmixhez, totóhoz, góltotóhoz? Ezt meglehet valahonnan tanulni, vagy csak nagyon ismerni kell a csapatokat hozzá?

2014. jún. 30. 22:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerencsejáték. Ha lenne tuti tipp akkor csödbemenne a szerencsejáték zrt.
2014. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nekem van egy facebook oldalam, ahol minden nap kirakom, hogy miket játszok meg, bizonylatokkal én magam is megjátszom őket és eddig pluszban vagyok, viszont én csak online játszok mert ott lehet csak az ember nyereséges, ilyen tippmix, tottót csak az amatőrök játszanak meg, ott nem fogsz haszont termelni. Ha érdekel a link írj egy privát üzenetet és elküldöm.
2014. júl. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy tuti nyerő tipp. Gondolj bele! Azt honnan lehetne előre tudni, hogy mondjuk a Helsinkiből kiállítanak egy embert, és inenntől fogva a biztos győzelemből döntetlen lesz? Vagy azt honnan lehetne tudni, hogy pl. Messinek aznap nem lesz szerencséje, és minden lövése felső kapufát talál, és így a Barca veszít? Honnan lehet tudni, hogy az esélytelen kis csapat véletlenül lő egy szerencsés gólt, az ellenfélből meg kiállítanak egy embert, és így az esélytelenebbik csapat nyer?

A válasz ezekre: sehonnan. Még akkor sem, ha egyesek (pontosabban #2-esek) rendkívül hatásvadász módon megpróbálnak meggyőzni ennek ellenkezőjéről. Szerinted ha lenne tuti tipp, akkor miből élne meg a Szerencsejáték Zrt? Egyetlen tuti tipp van, ha megbundázzák a meccset, de ilyenbe inkább ne keveredj bele. ;-) Legalisan tuti tipp nincs. Akkor sem, ha arra Facebook-oldalt indítanak. Akkor sem, ha emeltdíjas SMS-t kérnek a tippekért.

Vannak bizonyos taktikák, stratégiák, amikkel maximalizálni lehet a várható hasznot, és minimalizálni a veszteséget, de ez megint csak szerencse kérdése. Akár online játszik az ember, akár sima Tippmixen, akár Totón.

Az esélyedet persze nagyban növeli, ha nagyon alaposan ismered a résztvevő csapatokat, és képben vagy az aktuális indormációkkal kapcsolatban.

Egyébként meg amatőr az, aki 70 forintból nyer tízezreket vagy milliókat? Nem kérem, a Totót nem amatőrök játsszák, hanem azok, akik nagyon otthon vannak a fociban, és emellett szeretnek sokat nyerni. És nem csak a rendszer kiskapuit kihasználva szeretnének 1-2 százaléknyi pénzt lecsippenteni (ahogy a #2 által említett "profik" csinálják), már ha szerencséjük van.

2014. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!