Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok, tudnátok...

Nagyon vékony vagyok, tudnátok írni mindenféle gyakorlatot amitől a lábamat tudom vastagítani, izmosítani? (feneket és vádlit is szeretném)

Figyelt kérdés

betegség miatt lefogytam, régen 7km-t is le tudtam futni, sportoló voltam... most nem tudok futni egyszerre sokat.

elkezdem kondizni 1 hónapja, abban haladok mert érzem hogy könnyebben tudom emelgetni a súlyokat a lábammal, meg egyre többet is tudok csinálni, de nem látszik még meg. tudom hogy ez nem látszik meg ennyi idő alatt, de kb mennyi idő amíg meglátszik? :) kb fél-1év?

meg írjatok olyant amivel vádlit, combot és feneket is tudok izmosítani?:))



2014. júl. 7. 14:55
 1/4 Osynho ***** válasza:
Étrend?
2014. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csajoknak a legfontosabb a dreppeles+itoresek.

Az hogy milyen hama latszik meg azt csak toled fugg.Optimalisan het 1kilo mehet rad.szoval 5het az +4 kilo rajtad.de odakell figyleni az etrendedre:)

2014. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 1 kiló? Heti 1 kiló még zsírban se mehet rá..


Kerdező ha nincs étrended akkor hiaba edzel. Semmiből nem lesz izom.

2014. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Osynho ***** válasza:
Ha heti 1kg feljönne, már több tonna lenne a súlyom. :D
2014. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!