Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok táncfajtákat?...

Dododen kérdése:

Mondanátok táncfajtákat? (FONTOS! )

Figyelt kérdés

Hello!

Szeretnék táncolni,de még nem tudom milyen fajta táncot.Valami pörgősebbet szeretnék.Írnátok ide táncfajtákat? 12 éves vagyok.

Köszi előre is!



2014. júl. 9. 14:19
 1/5 A kérdező kommentje:

ja,még egy kérdésem lenne.

A Fordance vagy az Eurodance egyesület-e a jobb?

2014. júl. 9. 14:25
 2/5 anonim válasza:
Lassú (blúz), keingő (walcer), rock, cha-cha, bachata, tangó...
2014. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legutolsó válaszadó: sikerült a leglassabb táncokat összeszedned... a blues, (angol) keringő, bachata, tangó nem épp "valami pörgős". A rock-ot, mint táncfajtát nem tudom azonosítani, a cha-cha és a bécsi keringő határeset.

Ha már társasnál tartunk, pörgős a quickstep, a jive, illetve egyszerűbb változata, a rocky. Ha nagyon pörgőset keresel, akkor akrobatikus rock&roll talán a teteje, ahhoz tényleg energiabomba kell.

Pörgősnek nevezném még a jazz-balettot is (nem a klasszikusat), illetve a korosztályodban nagyon népszerűek az utcai táncok, azaz a street dance, amiben rengeteg stílus van, funky/hip hop címszó alatt gyakran találkozhatsz ilyen táncsulikkal.

2014. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. júl. 10. 12:37
 5/5 anonim válasza:

Hidd el kedves utolsó, a blúz, tangó és bachata is lehet pörgősebb ;)! Ott is van lassabb es gyorsabb ritmus, zeneguggo. A rock meg kifejezetten porgos tanc, fokepp fogurakkal spekelve.

Viszont kihagytam egy nagyon porgos tancot, a jive-ot (nem tudom hogy jol irtam-e).

2014. júl. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!