Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással nyár végére jó...

Futással nyár végére jó alakot összehozni?

Figyelt kérdés

Ha minden reggel elmegyek kb 6 kilométert futni, (ez kb 1 óra alatt van (még) meg), akkor nyár végére fogok szálkásodni/fogyni?


most sem vagyok dagadt, nem is a fogyókúra izgat hanem az izmosítás, régen már sportoltam több évig, de abbahagytam.


Kb mennyi idő után látszódik ennek eredménye?

köszi :)


2014. júl. 11. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Futassal NEM izmosodsz.
2014. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.
2014. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most leszek én a gonosz: te nem futsz mivel a tempód 6km/h körül van, és maga a kocogás is 8 km/h körül kezdődik.

De kezdésnek ez is nagyon jó, mert idővel fogsz fejlődni tempóban és távban is. A fogyás 60-70%-ban az étrenden múlik, de a 45-50 perces aerob tartományú mozgás is ad hozzá némi alapot. A mozgás része alakul, már csak az étrended kell hozzá alakítani. Az izmosodáshoz saját testtel vagy súllyal végzett gyakorlatok kellenek olyan kajával, amivel több energiát viszel be mint amennyit elhasználsz. Tehát ha te nem fogyni, hanem izmosodni akarsz akkor nem a leghatékonyabb edzést végzed. Menj le kondiba vagy töltsd le a fegyencedzést és csináld a gyakorlatait plusz maradjon heti mondjuk 2-3 alkalommal a futás kardiónak. A futáshoz is adok segítségnek egy edzéstervet:

[link]

2014. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!