Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vitali Klitschko vs. Mike...

Vitali Klitschko vs. Mike Tyson. Szerintetek ki nyerne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Klicsko. Tyson hiába minden idők egyik legnagyobb bunyósa, 3 fejjel kisebb Klicskonál, esélye nem lenne.
2014. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha mindkettőnek a legjobb formáját vesszük, akkor 60-40-et mondanék Tyson javára. Persze lehetett volna meglepetés is. Foremant néztem volna meg amúgy Tyson ellen, kár hogy nem jött össze.
2014. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem Klitschko. Sokkal magasabb, jó bunyós, nem fél és kemény mint a szikla. Tysont is bírom, de ő egyszerűen "kicsi" Vitali ellen.
2014. júl. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Tyson, Vitali még az első három menetet is nehezen élné túl. Aki meg olyanokat mond hogy Tyson túl kicsi az nem ért a bokszhoz. Tyson ezerszer gyorsabb, technikásabb, sőt erősebb mint Klitschko. Nincs olyan forgatókönyv hogy Tyson veszit.
2014. aug. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem Tyson. De csak szigorúan a 85-89 közötti Tyson.

Rohadt gyors volt, és az ütőtáv nem sokat számított, mert pillanatok alatt az ember arcába volt, iszonyú lábmunkája volt, az ütései meg brutálisan rombolóak.

De azért Vitali sem lenne elveszve.

2015. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én alapvetően tyson tko-t josolnék mert vitali könnyen felrepedt(mindkétszer így kapott ki)


viszont ha nem reped fel akkor tysont legyőzné.

2015. máj. 16. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyük Tyson fénykorát, olyan 86-87 közötti időkből. Vitalij jóval magasabb Tysonnál. És ez az egyetlen előnye van. Tyson minden ellenfelénél legalább fél fejjel alacsonyabb volt, ez neki nem okozott volna problémát. Azonban robbanékonyság gyorsaság tekintetében labdæba se tudna rúgni, fizikai és ütőerőben is egyértelműen alatta lenne. Technikai repertoárja magasan az ukráné felett van. Tudom, hogy az IBF kijelentette, hogy minden idők legjobb, legerősebb és legnagyobb ütőerejű boxolója Vitalij Klicsko, de szerintem - és sok szakértő szerint is - az IBF vezetőinek ideje lenne nyugdíjba vonulni. Hogy ki lenne a nyertes? Tyson. Vitalij jó esetben 6-8 menetet élne túl, de szinte semmi esélye nem lenne az ereje teljében lévő Tyson ellen.
2018. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint fizikai- és ütőerőben, gyorsaságban, robbanékonyság tekintetében az ukrán bizony le van maradva. Technikai arzenál tekintetében se tudna vetekedni Tysonnal.
2018. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!