Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig menő a gördeszka?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
99
2014. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
51%
101
2014. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 aikiboxer ***** válasza:
14-18 éves kor között, illetve 50 felett kezd megint menő lenni.
2014. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Faterom az deszkás! Szerintetek, baj? :D
2014. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem a deszka mindig menő lesz, de ne amiatt kezdj el bármilyen sportot hogy menő vagy nem menő, hanem az alapján hogy szereted e csinálni :)
2014. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
18éves lány vagyok,eszemben sincs gördeszkázni tanulni. Azért kérdezem,mert szerintem huszonévesen a kocsi menő,a gördeszka kisfiúknak való. Kíváncsi voltam,hogy rosszul gondolom-e,és mi a véleménye erről másoknak.
2014. aug. 7. 19:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A gördeszka, vagyis a deszkázás az egy sport. A kocsi, az egészen más tészta. Rosszul gondoltad, benézted!
2014. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erőből azt is megkérdezhetnéd kedves kérdező:

Szerintetek hány éves korig menő a kajak, vagy a kerékpár, vagy bármilyen más sport? :D

2014. aug. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

de nem azt kérdeztem, "kedves válaszoló"...

Hát deszkával is lehet menni vhova meg autóval is,azt elhiszem h nem sport,csak ebből indultam ki. Nem értek hozzá,ez egyértelmű,nem is akarok. Csak kíváncsi voltam,mások szerint nem gáz-e,ha felnőtt férfi gördeszkával megy vhova,ennyi. Gondoltam burkoltan kérdezem meg,de kár volt:D

2014. aug. 8. 10:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te sem érted azt, hogy egy "felnőtt férfi" nem arra használja a gördeszkát hogy mennyen valahova. Tehát pl.: Hűűű elkel mennem fogorvoshoz ügyeletre mert fáj a fogam, és felpattanok a deszkára. NEM ERRE HASZNÁLJA A GÖRDESZKÁT, LONGBOARD-ot egy felnőtt ember sem. Sőt, a legtöbb esetben kocsinak a csomagtartójába van a deszka, elautózik az ember oda ahol akar deszkázni, és szimpla KEDVTELÉSBŐL deszkázik. A gördeszka nem haszonjármű, csak szórakozás...
2014. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!