Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így szerintetek hatásos?

Így szerintetek hatásos?

Figyelt kérdés
Insanity workout-ot csinálok már egy hónapja, szerintem eddig hatásos, de innentől keményebb lesz. Ha minden edzés után 100% whey protein professionalt innék (scitec-est), az úgy elősegítené, hogy izmosodjak és alakot formáljak, nem? mellette persze egészségesen étkezem, kalóriadeficittel...

2014. júl. 28. 22:17
 1/9 Takumi ***** válasza:
Kalóriadeficittel akarsz izmosodni? Az nem igazán kivitelezhető. Szerintem döntsd el hogy mit szeretnél, ennek megfelelően számold ki a napi fehérje illetve ch szükségletet, majd az étkezéseidet ennek megfelelően hangold.
2014. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kalóriadeficittel étkezel akkor egy patikanyi szteroiddal se izmosodnál.
2014. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kalória plusz kellene izmosodáshoz, ahogy előttem is írják. Attól még nem fogsz izmosodni, hogy edzés után proteint iszol. Nem egy tápkieg számít, hanem az egész napi össz kajabevitel!
2014. júl. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából fogyni szeretnék, de csak egy picit, és úgy hogy utána feszes/izmos legyek...csak rosszul fogalmaztam meg a kérdésben...így sem jó? :P
2014. júl. 29. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Feszes akkor leszel, ha majd izmosodsz is utána annak megfelelő étrenddel. Persze kezdőknél van kis izmosodás is eleinte kalória mínuszban is, csak nem számottevő.

De még egyszer írom, nem egy tápkieg a lényeg, hanem az, hogy meglegyen a napi 2g x ttkg fehérjéből, szénhidrátból pedig annyi, hogy tudj zsírt leadni.

2014. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ahogy én gondolom úgy szálkásítás lenne, nem? :O
2014. júl. 29. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Zsírból akarsz fogyni. Ezt hívják szálkásításnak. Akkor miért raksz csodálkozó jelet? :)
2014. júl. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom mért raktam már xd csak hogy akkor szálkásodáshoz jól csinálom, nem? mert a kérdésben izmosodást írtam, de nem tömegnövelésre gondoltam...xD
2014. júl. 30. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Izomnövelés= tömegnövelés, ehhez kalória pluszos kajálás kell. Zsírleadás úgy, hogy ne veszíts sok izmot = szálkásítás. Ehhez pedig kalória mínuszos diéta kell. ilyenkor nincs izomnövekedés, mivel örülünk ha nem vesztünk izmot. Egyszerre csak a nagyon kövér kezdőknél van zsírleadás és izomnövekedés, de ez is kis mértékű és kevés ideig tart.
2014. júl. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!