Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadásból lehet pénzt...

Sportfogadásból lehet pénzt keresni? Van aki sikeres?

Figyelt kérdés

Rengeteg ehhez hasonló kérdést, tettek már fel, de eddig nem sikerült megvitatni, eldönteni. Remélem jelentkezik itt olyan aki ezzel pénzt keres. kíváncsi lennék ki mennyit kockáztat, és mennyit nyer, illetve h hol fogad.

Előre is kösönöm



2014. júl. 29. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
a bukmékerek sokat keresnek rajta
2014. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hookuszpook ***** válasza:

" a bukmékerek sokat keresnek rajta"...

...és az is, aki jó módszerrel fogad. És ebből nincsen sok. Vagyis inkább csak egy biztos stratégia létezik. Keress rá a sporbefektetés módszer kifejezésre.

2014. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem 1,5 hónapig volt sikeres, kerestem vele rendesen, minden nap nyertem, aztán jött a bukó széria...

Összességében inkább buktam rajta.


De biztos vannak szerencsésebbek/ügyesebbek nálam

2014. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem.

Jót játszani,azt igen.Adrenalin. mindenkinek kéne játszani,ezzel is támogatni a közteherviselést. főleg politikusoknak ,mert 90 perc után azonnal rájönnének ,hogy mennyire hülyék !!!!!!!

2014. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Én eddig pluszban vagyok, van egy facebook oldalam, ahol kirakom miket játszok meg illetve stratégiákat fizetési bizonylatokkal, én magam is megjátszom őket, ha érdekel, akkor írj rám, és átküldöm, hátha tanulsz valami újat.

2014. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
45%
Szerinted ha valaki tud egy tuti stratégiát, akkor felteszi netre? Egyébként lehet nyerni igen, de ez inkább pszichológia mint matematika! Amiket itt írnak, az arbitrázs, az nem igazán működik, ugyanis tuti, nyersz pár százalékot, de az elmegy a pénz utalgatására.
2014. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hookuszpook ***** válasza:

#6:

Tipikusan olyan válasz, amit úgy ad valaki, hogy sosem próbálta.

Az irodák közt esetleg szükséges utalgatás nagyon egyszerű, gyors és ingyenes.

2014. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hogy lenne már ingyenes? És hogyan tudsz irodák között utalgatni? Ne viccelj már! Saját neveden lévő számláról/kártyáról/paypalról/stb. irodához és onnan csak ugyanoda utalnak vissza, pontosan a visszaélések elkerülése miatt! És utánáskor a bank simán levesz, vagy mond a bank nevét, amelyik nem, átmegyek oda!
2014. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hookuszpook ***** válasza:

Beszéltem én bankról? Illetve két iroda közti közvetlen pénzmozgásról?


Ide nem írhatom be, hogy miként lehet ezek nélkül nagyon egyszerűen és ingyen megoldani a pénzmozgatást, mert kitilthatnak, ha cégnevet vagy linket írok. (Tudom, van, aki megteszi, de nekem már szóltak, hogy inkább ne...) Tehát nem titok a dolog, privátban bárkinek megírom.


Azt viszont furcsállom, hogy nem tudod, hogyan lehetséges ez, ha ennyire jártas vagy ezekben a dolgokban.

2014. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért nem tudom ezt, mert arbitrázzsal nemigazán foglalkozom, csak hallottam már róla. De akkor bocs, ha van ingyenes utalgatási módszer, akkor működhet a dolog!
2014. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!