Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kollagénhiány miatti hasfalerő...

Kollagénhiány miatti hasfalerősítés?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, van 2 gyerekem. A kicsi lassan 2 éves lesz, így a szülés élménye már csak távoli emlék. Mindkét gyereknél szülés után 1 évvel kezdtem el drasztikusan hízni, de most időben észbe kaptam, és sikerült diétával megállítani ill. visszafordítani a súlygyarapodásomat, közelítek a versenysúlyomhoz, ami 60 kiló. Sem kövér, sem sovány nem vagyok. Majdnem mindennel meg vagyok elégedve, a hasamat kivéve. Reggelente mindig szép lapos, de mihelyt eszek 2 falatot, vagy iszok egy pohár vizet, azonnal puffadt leszek. Van egy kevés hájacska a pocakomon amit még le kéne dolgozni, de gondolom nem ettől van. Hasizmom van a hájacska alatt, de ha nem tartom megfeszítve, totál löttyedt lesz, nem tart semmit. Gondolom azért a 2 terhesség alatt jól megnyúlott az izom (hatalmas pocim volt mindkettővel) , de mit lehet vele csinálni? A sima felüléses ill otochilis edzéstől nem változik semmi. Vagy én vagyok türelmetlen? A nőgyógyászom extrém kollagénhiányt állapított meg annak minden negatív velejárójával (itt sérv, ott sérv + egyéb nőgyógy problémák), csak azt nem tudom, hogy ez a kollagénhiány máshol is megjelenhet-e a szervezetben?

Van valakinek hasonló tapasztalata? Ill. hasfeszesítés témában tud valaki okosságot?

Előre is köszi


2014. júl. 30. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az otochili főleg önmagában nem sok mindenre jó. Rendes edzés és rendes étrend kell a gerince legyen egy eltökélt testformálásnak. Olvasd el a Sárga Kapszulát!
2014. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

esetleg ha nagyon puffadsz,akkor egy gluténérzékenység tesztet kitölthetnél,mert kb az első tünete ez.

aztán kiveszed az étrendből és nem leszel puffadt.

2014. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 30. 22:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!