Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Uramex Python vagy Zoraki 914?

Nyuszifülcsi kérdése:

Uramex Python vagy Zoraki 914?

Figyelt kérdés
Önvédelemre kellene, és mivel eléggé sok a drogos a környéken melyik hatásosabb, mivel esténként járok hazafele!

2014. júl. 31. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehát az Umarex az nem is gázpisztoly, hanem légpisztoly, nem jól látom? BB golyókkal akarsz te emberre lövöldözni? Egyrészt semmi stopereje nincsen, másrészt ha szemlövés lesz belőle, még te jársz rosszabbul. Egyébként pont ilyen Zorakim nekem is van. Egész korrekt az áráért, sőt, szerintem az egyik legolcsóbb gázpisztoly, ami még nem sz4r. Van biztonsági állása (már amelyiknek, olyat vegyél, amelyiknek van) és ha jól emlékszem legalább az elsütőszerkezet acél.


Egyébként a revolverek sem rosszak, ha abban gondolkozol. Kevesebb meghibásodás, és sohasem akadnak.

2014. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a Python van gáz és BB modellje is!
2014. júl. 31. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor te tudod. A revolver sohasem akad, kevesebb lehetősége van elromlani, viszont kevés benne a töltény és sokkal hosszabb is utántölteni, kivéve talán gyorstöltővel, már ha kapni ilyet a modellhez. A rejtés tekintetében is kicsit könnyebb dolgod van szerintem a Zoraki esetében, bár a kényelmi dolgokat élőben lehet inkább megtapasztalni, mint általában. Világért sem beszélnélek le róla. Mennyi lenne a revolver amúgy? Én a Zorakit legutóbb húszért láttam.
2014. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
23 ezer a Revolver, csak nem tudok róla semmit, hogy a dobforgató titán valamint a többi fontosabb dolog!
2014. júl. 31. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!