Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben a Zen Bu Kan...

Debrecenben a Zen Bu Kan Kempo felnőtt edzések milyenek?

Figyelt kérdés
Ha valaki jár, járt már korábban leírhatná a véleményét. :)
2014. júl. 31. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy "kempo harcművészet", vagy hogy "kempo küzdősport"! A kempo tradicionális indiai harci rendszerek összefoglaló neve! A kempo név alá tartozik pl. a Kalaripayattu vagy a Vajramutthi, amik külön álló harcművészetek! Ez azt jelenti, hogy a "kempo" szó több stílus összegző neve és nem egy külön küzdősport elnevezése! Ebből kifolyólag ha te találsz egy ilyen "kempo" névre keresztelt egyesületet, akkor abban biztos lehetsz, hogy ott kamu edzést tartanak, ugyanis kempo stílus nem létezik!

Ilyen kamu edzéseket tart ez a Zen Bu Kan kempo névre hallgató pénzlehúzó klub is: pár pénzéhes magyar összeállt, összedobtak egy küzdősportot (ami leginkább a parasztbunyóra hasonlít) és ezt eladták "kempo" néven jó pénzért! Ahelyett, hogy ilyen parasztvakító baromságokat keresel, inkább iratkozz be egy olyan küzdősportra/harcművészetre, ami igazi harci értéket képvisel! Debrecenben ezeket az egyesületeket tudom ajánlani:

[link]

[link]

[link]



#USBORNE

2014. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Te magad milyen küzdősporttal/harcművészettel foglalkozol?


Jártál valaha Zen Bu Kan Kempo edzésekre?

2014. aug. 1. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kempozok, ugyanis én nem tartok igényt a kamu stílusokra! Én ketrecharcolok hat éve!



#USBORNE

2014. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!