Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taido- t lehet Budapesten...

Taido- t lehet Budapesten tanulni?

Figyelt kérdés
Csak mert én még nem találtam sehol. :( Kérlek titeket, segítsetek!

2014. aug. 4. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerinted Magyarországon, itt Pesten majd fogsz találni igazi tradicionális Taido edzést találni? Dehogy fogsz, maximum valami parasztvakító verzióját! Ha eredeti Taido-t akarsz tanulni, akkor utazz el Japánba, ahol a karaténak még van hagyománya!



#USBORNE

2014. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez "HATALMAS" segítség volt. -_-
2014. aug. 4. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Ez az igazság drága cimbora! Itt belföldön te nem fogsz igazi kyokushint találni, nem fogsz igazi shotokant találni, nem fogsz igazi taido találni! Ha te ilyen magyar kamu karatét akarsz tanulni, akkor sok sikert, de én a javadat szeretném, ezért nem fogok neked hamisított stílusokat ajánlani!

Irattkozz be inkább ökölvívásra, thai boxra, savatera, birkózásra, judora, BJJ-ra, hiszen ezeket hazánkban is jó színvonalon oktatják!



#USBORNE

2014. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, szóval nem minden japán harcművészetet lehet csak Japánban tanulni. <.< Ez érdekes... És Te honnan tudod olyan jól, hogy melyiket hogyan oktatják? Talán mindet kipróbáltad Magyarországon, majd Japánban is?! Nem hinném. Csak megkérdeztem, hol lehet tanulni, nem érdekelt különösebben, hogy hogyan vélekedsz az itthoni karate oktatásról. Ha a judot jól tudják oktatni biztos vagyok benne, hogy mást is. Mivel kiírtam ezt a kérdést, eléggé valószínű, hogy elhatároztam, hogy ezt a harcművészetet fogom tanulni, és nem lehet ilyen gyenge és (számomra) alaptalan indokokkal meggyőzni. És kérlek ne #- eljél, mert meglehetősen idegesítő.
2014. aug. 5. 14:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom, hogy bunkó voltam, csak egy kicsit ideges vagyok, mert még nem nagyon sikerült hozzám illő harcművészetet találnom. :/ Tényleg sajnálom. :( Tudnál segíteni nekem? A judo- n kívül még milyen (itthon jól oktatott) japán harcművészet van?
2014. aug. 5. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Én leginkább az ashihara karatét ajánlom figyelmedbe, ha mindenáron japán harcművészetet akarsz tanulni!



#USBORNE

2014. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. aug. 6. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!