Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportmelltartót honnan?

Sportmelltartót honnan?

Figyelt kérdés
Kezdenek tönkremenni a jelenlegieg. Nem akarok tízezreket rákölteni, max 3000-et. Valaki tud helyeket, ahol lehet kapni ennyiért? (Budapesten, de akár webshop-ban is)
2014. aug. 9. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem háromezer, de nem is tízezrek: Decathlon.
2014. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. köszönöm

2. szerinted hülye vagyok? a google-t tudom használni, szerinted mi a fenének kérdeztem meg? Talán azért hogy ki honnan vesz és mik a tapasztalatok!!

2014. aug. 9. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, senki nem nézett hülyének. A kérdésedre válaszoltam konkrétan. A tapasztalatokról nem kérdeztél. Felesleges mindjárt a plafonon lenni és bunkón vissza válaszolni. Nem hiszem hogy megérdemeltem volna :) Nem bántottalak csak egy tippet adtam.


3.000 ft-os kategóriában, nincs tapasztalatom. Én egész konkrétan félévvel ezelőtt egy hajszálra ilyent vettem és ebben az árban a Decathlonban, megérte a pénzét, nagyon szeretem.

Ha gondolod nézd meg, igaz hogy 6.900 de minőségi.

[link]

kellemes hétvégét.

2014. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!