Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem bírja a szervezetem a...

Nem bírja a szervezetem a terhelést. Három hónapja még a edzettem ezerrel fáradás nélkül mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok!16éves lány vagyok az utóbbi három hónapban azaz a nyári szünet alatt nem végeztem megerőltető feladatokat. Az alakommal mindig is törődtem ezért sportoltam rendszeresen lovagoltam hét évig . Aerobikoztam háromnaponta és két naponta futottam le mindig a szokásos hat km-ert hogy edzésben tarthassam magam . Ez a nem sportolok dolog nem gondoltam hogy így legyengít . Mióta nem sportolok vékonyodtam ,gyógyszerek mellékhatásai is gyengítették a szervezetem és nagyon hamar faradok . A szokásos távom felét sem tudom lefutni . El vagyok keseredve emiatt . A táplálkozásomra mindig odafigyelek.
2014. aug. 13. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Te is leírtad, hogy mi a gond: nem sportoltál rendszeresen és gyógyszerek sem tettek jót. Ez már simán elég egy gyengébb teljesítményhez.
2014. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 hét kihagyást is drasztikusan meg lehet érezni főleg állóképességi edzésnél,huzamosabb időnél,elhúzódó betegség után meg szinte teljes újra kezdésre kell számítani és fokozatos terheléssel alapozni.
2014. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!