Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek annak van értelme...

Szerintetek annak van értelme ha veszek egy box zsákot, és egész nap ütöm rúgom? Ha rúgom egy idő utánn hajlékonyabb lehet a lábam. és magasabbra fogok rugni nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mi a célod.


Nem attól fogsz magasabbra rúgni, hogy egy bokszzsákot rugdosol, hanem a rendszeres nyújtástól és a gyakorlástól.

2014. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ahhoz, hogy magasra rúgj nyújtanod kell. Felesleges venned bokszzsákot mivel azt se tudod feltételezem, hogy hogyan kell normálisan ütni, rúgni. Mindennek van egy alapja és ha még az alapokat sem tudod ne vágj bele rögtön a közepébe.
2014. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aikiboxer ***** válasza:
Semmi értelme nincs rossz technikát rögzíteni. Keress egy bokszedzést és járj rendesen edzésre.
2014. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi . Valaszokat de nem ertitek a kerdesem xd.. es nemtudok utni?:D megmutassam milyet tudok utni?:Ddd
2014. aug. 13. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Akkor mi pontosan a kérdés? Szerintem én mindent megválaszoltam.

2014. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aikiboxer ***** válasza:
Igen, Kérdező, a kérdésedből eleve következik, hogy nem tudsz ütni.
2014. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
te biztos jobbantudod;) hát arra gondoltam igazábol ezzel a kérdéssel hogy, ha sokáig rugdosom a zsákot.. attol nyulik a lábam. mert mindig magasabbra rúgok.. és szoktam nyujtani pl ha 1 évig rugdosom akkor már biztos nagyobbra fogok tudni rúgni meg megtanulok rúgni..
2014. aug. 16. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!