Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki jár Systemára?

Van itt olyan aki jár Systemára?

Figyelt kérdés

Milyen és általában hogyan zajlik le egy óra?

Azt fontolgatom, hogy elkezdenék járni, de teljesen kezdő vagyok, még semmilyen küzdősportot sem gyakoroltam. Így is ajánlanátok?



#orosz #Systema #önvédelmi közelharc
2014. aug. 14. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy akármelyik felhasználó is járna systemára, legalábbis IGAZI systemára biztos, hogy nem, ugyanis IGAZI systemát nálunk nem oktatnak, csak annak egy hamisított kamu utánzatát, amit systema néven adnak el a befolyásolható embereknek! Szerintem te ilyet nem akarsz tanulni, legalábbis én nem ajánlom! Ha eredeti systemát akarsz gyakorolni, akkor sajnos el kell utaznod Oroszországba!

Javaslom neked ezeket a küzdősportokat/harcművészeteket, ugyanis ezeknek a stílusoknak a belföldi színvonalával minden rendben van: ökölvívás, thai box, savate, birkózás, judo, BJJ!



#USBORNE

2014. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!