Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Birkózás edzésre járok....

Birkózás edzésre járok. Azonban nagyon beizzadok, akikkel birkózok panaszkodtak hogy kellemetlen szagú a hónaljam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat várok pls. Tizenhét éves srác vagyok negyed éve kezdtem el birkózni. Szabadfogású-ra járok. Na most mindegy hogy póló van rajtam vagy meztelen felsőtesttel birkózok úgy is érződik a szagom. Kb 20 perc alatt nagyon leizzadok és a hónaljam kellemetlen szagot áraszt. Amikor küzdök edzésen is akár olyankor észreveszem hogy még az ágyékom is szaglik sajnos. Az ellenfélen nem érzek semmi izzadtságszagot.


Amikor az öltözőbe megyek ott nagyon nagy az izzadtságszag úgyhogy nem is parázok mert nem engem spécéznek ki hogy én szaglok speciel. Alig várom olyankor hogy tusolhassak mert nem bírom elviselni azt hogy másoknak kellemetlen az izzadtságom.

Milyen szappant vagy deot ajánlanátok hogy elvegye a rossz szagomat? Próbáltam már niveo deo-t de az nem vált be.


Ahol ti birkóztok vagy sportoltok ott van olyan akinek kellemetlen izzadtság szaga van?

Köszönöm a válaszokat



#szag #birkózás #izzadtság #birkózás büdösség
2014. aug. 23. 00:19
 1/5 aikiboxer ***** válasza:

Praktikus tanácsaim:

- Borotváld le a hónaljadról a szőrt

- Szappannal mosd meg (tusfürdővel fürdés esetén is)

- Izzadásgátlásnak a legjobb az Old Spice stift, de csak az a fajta, amire anti-perspirant van írva


Ágyékra:

- Borotválás

- Babahintőpor (nem viccelek, vegyél Johnson hintőport és szórd be magad)

2014. aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az étrended vizsgáld felül,ha van kedved írd le,hogy nagyjából miket eszel,mert ha valami olyasmi amit nem kellene,akkor az kiütközhet testszagban,táplálhatja azokat a gyulladásokat és gombákat amik okozhatják ezt.Pl a Japánoknál nem divat a mértéktelen tej és tejszármazék fogyasztás,mint itt Európában és nem egy Japán felmérés szerint büdös sajtszagúnak érzik az európai ember illatosító mentes szagát.

Ezért a tüneti kezelés deók,kencék az csak egy dolog,olyan mint amikor a tv-ben a fejfájás csillapítót reklámozzák.Vedd be és nem fog fájni a fejed.A 180as vérnyomásod nem fogja csökkenteni és előbb utóbb agyvérzést kapsz,de nem fog fájni.Éppen ezért a kiváltónak is érdemes utánanézni.Ez pedig a táplálkozásban lesz keresendő.

2014. aug. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tap bela ***** válasza:
igen, hónalj borotválás, szappanos mosás és használj stiftet, nagyon sok fajta van, ami 24-48órás.
2014. aug. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát, azér ennek van hagyománya a bírkóban :D mármint a nemfürdésnek :D amúgy szerintem is, borotváld le a hónaljkutyát. Old spice is jó, én nagyon szeretem a rosmannos férfidezodort, Isana, vagy valami ilyen neve van, kék, meg fekete szürke. ez utóbbi elég jó.


másrészt meg talán edzésre vehetsz fel polót, vagy egy rashguardot. az is elnyomja a testszagot.

2014. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezzel a nem fürdéses birkózó módszerrel még nem találkoztam, úgy tudom inkább judogit nem mosnak :D


Minden edzésre vegyél fel új sportruházatot, az alsógatyától a zoknin át a mezig/pólóig. Edzés után mindig tusolj, a használt ruhát mosd ki.


Egyébként a rashguard tényleg fogja a szagot, nem büdösödik olyan könnyen.


Alapvetően milyenek a körülmények a teremben?

Hol edzel?

Milyen a táplálkozásod? Túlsúlyos vagy?

2014. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!