Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogy látjátok a Rosberg-Ham...

Ti hogy látjátok a Rosberg-Hamilton incidenst?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hamilton egy pøcs. Nagyképű arrogáns fszkalap aki nem ismeri a barátságot se. Kezdetektől világsztár akart lenni a beképzeltje. Milyen véleményt szeretnél hallani?
2014. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A mai versenybalesetre gondoltam, szerintetek ki volt a hibás? Vagy valami ilyesmi, de első gondolom nálad Hamilton a hibás, látom neked nagyon szimpi :D
2014. aug. 24. 17:26
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem láttam a mai nagy díjat, de megfogom nézni az ismétlést. Nem gondoltam, hogy a nagy díj eset kapcsán kérdezel.
2014. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rosbergnek meg kellett volna várnia a 3. kört, amikortól lehet használnia DRS-t, és simán elment volna Hamilton mellett.
2014. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Kezdetektől világsztár akart lenni a beképzeltje. "


Első F1-es évében világbajnok lehetett volna, ha Alonso nem hisztizik annyit.

2014. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő hisztizett.... Mások is kénytelenek voltak másod hegedűsek lenni. Ahogy most elege lett Rosbergnek is és meg is tudja mutatni, hogy jobb pilóta mint Hamilton!
2014. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%

Figyelmedbe ajánlom: [link]


Elég egyértelmű a helyzet!

2014. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Jaj ez már a szavak háborúja! Szerintem lelkileg nyomasztja Hamiltont. Most látom az ismétlést és ez csak egy szerencsétlen baleset. Nem volt szándékos. Az ilyen dupla kanyarokban gyakori ütközések szoktak lenni. Hamilton se figyelt Rosbergre és Rosberg se volt engedékeny, de miért is lenne hisz verseny. Nem érzek itt semmi szándékos ütközést.
2014. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, olvasgattam nyilatkozatokat, Wolff és Lauda is Rosberget hibáztatta, de ettől függetlenül tényleg nem tűnt szándékosnak.
2014. aug. 25. 08:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Véleményem a cikk alján!

[link]

2014. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!