Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az íjászatnál mivel tudom...

Az íjászatnál mivel tudom megoldani azt hogy fel tudom húzni az íjat meg is tudom tartani de a kezem amivel tartom az íjat az remeg. Ez azt jelenti hogy túl erős az íj? Lehet ezen segíteni, vagy ezt csak edzéssel és erősítéssel lehet megoldani?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az íj erőssége a hatótávolságát határozza meg! Nyilván egy jó erős íjhoz erős ember dukál! Erősíts kellően étkezz mellé egészségesen fehérje bevitel teljesértékű szénhidrátok ! Egy fél év edzés után már nem lesz ilyen gondod!
2014. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az erősödéshez nincs szükség ilyen táplálkozásra csak az izmosodáshoz.minden nap gyakorolj az íjaddal és tarts kihúzva sokáig. egy idő után elmúlik.
2014. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MöjMöj válasza:
Gyakorolj aztán hozzáerősödsz, egy bizonyos erősségég képes rá az ember, de úgy gondolom a te kézremegésed hamar elmúlik, HA GYAKOROLSZ ÉS ERŐSÍTESZ
2015. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!