Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatokkal...

Milyen tornagyakorlatokkal lehet leggyorsabban lefoygni. S rendszeres vegzesevel izmosodni is kicsit? 16/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon sokban függ ez attól, hogy milyen a testalkatod, mit örököltél, honnan szeretnél fogyni... Szívesen leírom neked, hogy én mivel fogytam, de egyáltalán nem biztos, hogy egy ez nálad is hatásos lesz. Én nem akartam sokat fogyni, de rengeteget sportoltam régen, és közel 4 éve már semmit. Az izmaim leeresztettek és a csípőmre, hasamra elég sok fölösleg jött fel. Páran azt mondták jól áll, de amikor már a nadrágjaim sem akartak feljönni rám, akkor elkezdtem tornázni. Napi kétszer 15-20 guggolás, hajlítások jobbra-balra, csípőkörzés, kétszer 20-25 felülés, illetve minden nap 5 km szobabicikli változó nehézséggel néha gyorsabban, néha lassabban. Nekem nagyon bejött, a gatyáim újra feljönnek rám, aztán azóta elkezdtem edzőterembe is járni, ahol személyre szabott eddzéstervet követünk a barátnőmmel :)
2010. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!