Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyerekek mi lesz Alistair...

Gyerekek mi lesz Alistair Overeem-el? Kirúgják az UFC-ből?

Figyelt kérdés
Most hajnalban kapott ki Ben Rothwell-től simán...Mikor ér földet ebből a mélyrepülésből? :/

#szteroid #UFC #aligszar #overoid
2014. szept. 6. 05:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakerestem a neten,de minden videot torolnek errol az esetrol.Szivesen megneznem:)
2014. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt meg nemtudtak letiltani [link]
2014. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kirúgják? most őszintén, ki kíváncsi rá? annyi jobb bunyós van nála... Amúgy szerintem a TRT betiltása tette be a kaput neki.
2014. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát, mondjuk ha nem lenne legendásan nagy f4sz edzéseken, akkor találna csapatot, ahol rendesen felkészülhetne. híres arról, hogy bedarálja az edzőpartnereit. Ezért azok mindig túl óvatosak vele, és ez visszaüt a felkészülésben. Edzésen nagykirály, mer senki nem akar lesérülni, a ketrecben, ahol meg ezt leszarják, 5 percet sem él túl. Jones-t is lerúgta. Dana bizti örült neki. szar is Overeem, ráadásul a legnagyobb ászokra épített gálákat teszi tönkre. Szerintem kib4sszák a p1csába rövid úton.
2014. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erős fizikuma,és a sok szterko nélkül sehol se lenne....
2014. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valami friss infót tud valaki? Mit mondott White róla? Még konkrétan nem láttam hírt arról h vele mi lesz ezután...? Valaki esetleg?
2014. szept. 7. 23:28
 7/8 sacsa ***** válasza:
Nekem az egyik kedvencem Alistair,de amit mostanában művel az 1 nagy sz.r.Vmit nagyon ki kell találnia mert így csak magát égeti,h lassan már mindenki kiüti.De,h a kérdésedre válaszoljak,sztem kap még 1 esélyt Danától.Ha megint vereség lesz belőle akkor jobban teszi ha visszavonul.
2014. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még is megcsinálta, igaz, hogy inkább elfut a ringben csak, hogy győzhessen :D Vicc, hogy mi lett ebből a sz#rkupacból.
2015. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!