Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportokat tudnátok...

Milyen küzdősportokat tudnátok ajánlani a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Én mindig meg akarom védeni a barátaimat és a szeretteimet, vagy magamat... De nincs hozzá túl sok önbizalmam, se technikám... Olyan küzdő sportot keresek, amelyben ha többen támadnak akkor is megtudom magamat védeni.Ahol van rúgás, ütés, lefegyverezés, és olyan mozdulatok, mint pl.: valaki neked szalad egy késsel és hatékonyan lefegyverezhetem.

előre is köszönöm a válaszokat 18/f



2014. szept. 9. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

először is olyan küzdősport/hm/önvédelmi(függetlenül attól, hogy reklámoznak így stílusokat, hogy a hozzá nemértőket átb4sszák) rendszer nincs mint amilyet te leírtál, olyan esetleg van, hogy elmész valamilyen késes/botos harcművészetre pl. escrimára akkor akár több emberrel is elbánhatsz(csak a törvény nem igazán fog téged védeni) viszont ha náluk is van valamilyen segédeszköz akkor sok esélyed így sem lesz.


a legjobb eséllyel mégis akkor indulsz ha elmész egy ilyen edzésre és mellé valamilyen pusztakezes hm-re mondjuk jujitsura, vagy valamilyen állóharcra pl boxra.

2014. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána a krav magának.
2014. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!