Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fontos! Egy 165 cm magas...

Fontos! Egy 165 cm magas lánynak a 46 cm-s comb jó, túl nagy, túl sovány?

Figyelt kérdés

Én teljesen normálisnak és esztétikusnak látom a combjaimat, de egy ismerősöm állandóan cseszeget, hogy híznom kéne.

Viszonyítási alapnak: 180cm-s - tőlem 15 cm-vel magasabb -modelleknek van ekkora, vagy még ennél is vékonyabb combja...

Szerintem teljesen ok ez a méret. De kíváncsi vagyok avéleményekre:)



#comb #combméret #46 cm comb #165 cm lány
2014. szept. 12. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen izmos. Mennyi a zsír-izom arány. Ugyanis nem csak a méret számít, hanem a forma, feszesség.

Ha neked megfelel, akkor okés, más véleménye meg nem számít, mindig lesznek kritikusok.

2014. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Hányszor teszed még fel a kérdést? Nézz tükörbe , döntsd el és sz*rd le mások véleményét
2014. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hányszor teszem még fel? Ahányszor kedvem tartja:D egyébként ha unsz akkor mély levegő és görgess tovább! :)
2014. szept. 12. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

2. variáció van:

1. Nézz tükörbe! És fotózd le! Deréktól lefele, olyan ruhában/fürdőruhában bánom is én, hogy mibe, csak látszódjon. Utána mondok véleményt.

2. Nézz tükörbe(ha szükséges)! Használd a böngészőt! Majd keress egy olyan lányt, akinek hasonló!(érvényes itt is, hogy olyat amin látszódik és szintúgy benne legyen az egész lába) Utána mondok véleményt.

2014. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!