Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mechanikus futópadot szeretnék...

Mechanikus futópadot szeretnék venni. Azon is lehet ugyanúgy kocogni, mint pl. a szabadban? Nem kell állandóan kapaszkodnom?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék állandóan kimászkálni az utcára, parkokba, jobb lenne otthon. Elektromosra nincs pénzem, még csak áruhitelt sem kapok, pedig rendesen dolgozom. Ezért szeretnék mechanikusat venni. Olcsóbb. Érdekelne, hogy azon mennyire nehéz futni, kocogni... Vagy azon "újra" kell tanulni mindent? Egyszer évekkel ezelőtt próbáltam, de rettenetes volt, folyamatosan kapaszkodnom kellett, hogy el ne essek. A dőlésszög nem állítható be pl. vízszintesre?


A válaszokat előre is köszönöm!

Lehetőleg olyanok írjanak, akik így futnak, edzenek, és már sokszor próbálták.

Okoskodók - akik sosem próbálták - kíméljenek!!!!!


2010. jan. 19. 09:07
 1/1 anonim válasza:
Szia! Az igaz,hogy én nem is tudom mi az a mechanikus futópad,de nekünk van egy eladó,keveset használt,elektromos,áron jóval alul.Olyan, mint ami a fitnesztermekben van.Bocsi ha nem érdekel,csak gondoltam hátha segíthetek.
2010. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!