Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Íjászat Dunaújváros környékén?

Íjászat Dunaújváros környékén?

Figyelt kérdés
Tud esetleg valaki lehetőséget arra, hogy gyerek (14,5) kipróálja az íjászatot dunaújváros környékén? Nem arra gondolok, hogy utána sportszerűen űzze, avagy egyesületi szinten, inkább arra, ki lehet-e ezt próbálni valahol, afféle szabadidős program keretében? Estetleg valami kalandparkban, egyéb helyen? Afféle apás programnak terveznénk és igen a google a barátom, tudom, de nem igazán találtam ilyesmit errefelé, ha valaki rendelkezik infóval megköszönném. Kocsi van, ergo a távolság sem annyira lenne akadály, csak gondoltam ha nem muszáj, nem az utazással töltenénk a napot.
2014. okt. 3. 09:28
 1/1 anonim válasza:
[link] Dunaújvárosban az egyik a Kerecsen íjász egyesület. [link] a két linken megtalálhatóak az elérhetőségek.
2015. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!