Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » F1-illetve Red Bull/Ferrari...

Valaki043 kérdése:

F1-illetve Red Bull/Ferrari rajongókhoz egy kérdés?

Figyelt kérdés
A ma reggeli F1 es japán időmérő fő témáj az volt, hogy Sebastian Vettel 2015 ben átigazol a Ferrarihoz (aki nemesleg a főellensége évek óta)és Fernando Alonso peig átigazol a MC Laren honához! Titeket ez hogy éintett? Hisz Vettel gyerekkora óta a red bullnak köszönheti a hírnevét, Alonso pedig már egy ideje ott van a Ferrarinál.Titeket is meglepett ez az egész átigazolás?

2014. okt. 4. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem, már vártam rá, hogy elmenjen... Tudtam, hogy egyszer elfog menni Vettel... Alonso pedig meglepett, nem értem, miért hagy ott mindent...
2014. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

*hondához


szerintem jól teszi, ideje volt.

2014. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dörmögő válasza:
Kíváncsi leszek Vettel mit kezd a Ferrárival. Ha Kimi is megveri akkor lehúzhatja a redőnyt, Isten nem mossa le róla hogy csak Adrian Newey-nak köszönheti hogy egyáltalán világbajnok lett. Alonso meg jól teszi hogy megpróbál máshol újra világbajnok lenni. Leszerződött a Ferrárihoz ami elvileg egy topcsapat (-nak kellene lennie de nem az) és ez a csapat az évek alatt nem tudott világbajnok autót adni neki. Pedig a vezetési képesség megvan csak kéne egy középmezőnynél jobb kocsi.
2014. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vettel már régen is mondta, hogy az álma az hogy a Ferrarihoz szerződjön, az sem meglepő hogy ezt most teszi, hisz a mostani éve nem sikerült jól plusz Newey sem lesz már olyan szinten jelen. Egyenlőre még nem jelentette be hogy hová szerződik, ahogy Alonso sem jelentett még be semmit.

Alonso mindig azt mondta hogy a karrierje végéig a Ferrarinál marad, de sok minden megváltozott egy év alatt a csapatnál, lemondott a csapatfőnök majd az elnök plusz még a Santander bank elnöke is ami Alonso legnagyobb támogatója. Ezek az emberek már nem biztos hogy félistenként kezelik Alonsot. Furcsa lenne más csapatnál versenyezni, nagyon a Ferrarihoz nőtt.

Ha Vettel a Ferrarihoz szerződik kíváncsi leszek a rajongók reagálására, hisz az Alonsósok utálják Vettelt, majd így is kifütyülik ?

2014. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nana! Egyelőre csak annyi hivatalos, hogy Vettel elhagyja a Red Bullt. Az sem biztos hogy idejön, se az, hogy Alonso távozik.

De ha az általad vázolt, valószínűnek látszó forgatókönyv valósul meg, nagyon csalódott leszek. Ferraris vagyok a nyolcvanas évek vége óta, az utóbbi években nagyon megkedveltem Alonsót, egyedül neki köszönhetjük, hogy az utóbbi éveket nem teljes szürkeségben töltöttük. A másik, hogy Vettellel bár nincsenek személyes problémáim, nem tartom túl nagyra, és lenne két középszerű pilótánk (Kimi már messze nem az, aki 8-9 éve volt, ellentétben Alonsóval).

2014. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vettel szurkoló vagyok,sajnálom,hogy otthagyja a Red Bull-t,éveken át ott versenyzett.Furcsa lesz az biztos,mellesleg ,,Vettel-t nem tartom nagyra"-aki 4-szeres vb győztes,az már nem akárki.Tavaly Webber a leszorította a rajtnál,de onnan is visszahozta és bajnok lett.Ez nem véletlen.
2014. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. okt. 11. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!