Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak?

Milyen sportot válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok és szeretnék elkezdeni egy sportot. Sokan mondták, hogy hajlékony vagyok, ezért fitnessre, aerobikra, akrobatikára gondoltam. Szerintetek van értelme valamelyiket elkezdeni ennyi évesen? Vagy gondolkozzak más irányban? Valaki tud megbízható és jó sportegyesületet, ahova járhatnék?

Minden segítséget megköszönök!!



2014. okt. 13. 20:52
 1/1 anonim válasza:
Ha ez előtt semmi torna-félét nem csináltál , akkor az akrobatika nem jó, mert ezt sokkal hamarabb kell elkezdeni. :) Az aerobik jó választás lenne, szerintem próbáld ezt meg. :) Fitnessben nincs tapasztalatom , de szerintem még az akrobatikus rock and roll-t vagy valamilyen táncot is megnézhetnél :) sok sikert! (ha az aerobiknál maradsz mondd meg hol laksz (város) és mondok egyesületet vagy nézd meg a www.matsz.hu oldalt (Magyar Torna Szövetség))
2015. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!