Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Állandóan kockás has? Mi a trükk?

Állandóan kockás has? Mi a trükk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 21:16
 1/8 anonim válasza:
fiú vagy lány?
2010. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
folyamatos edzés és rendes étkezés.
2010. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

én minden nap csinálok felülést hasizomra, hátizomra.

athlétikáztam régebben ezért tudom mit hogyan.

amúgy lány vagyok.nem vagyok valami fitness világbajnok kinézetű de utálom a sok p...át akik a 2számmal kisebb csípőnadrágba beletuszkolják magukat meg haspóló közbe van egy kis úszógumi.legalább ne öltözne így. borzasztó

2010. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

"Lehet ,hogy meglepő dolgot fogok mondani,de a kockás has sokkal kevésbé köszönhető a felüléseknek,mint a genetikának és a diétának. Mindenkinek kockás a hasa

csak többnyire beboritja egy réteg sültkrumpli,palacsinta.

A lényeg h a has akkor kockás ,akkor feszes ,ha nem boritja zsírréteg.

százával végzett felülések nem fogják eltüntetni a zsír réteget .

Diétán gondolkozzál el ,ha nem vagy genetikailag szerencsés"

2010. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat!

rendszeresen csinálok felülést minden nap százötvenet, és heti kétszer thaiboxolok, de még mindig nem tökéletes!:S

2010. jan. 23. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:

1. alkattól függ

2. mindenkinek kockás a hasa, csak a legtöbbeknek van rajta zsír

ergo ha csak sok felülést csinálsz nemlesz kockás hasad, csak ha leadod azt a néhány plusz kilót

2010. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs de muszáj feltennem egy kérdést. mi van akkor ha nincs zsírréteg..látszanak a kockák de mégjobban kiszeretném dolgozni? akkor nyomatni kell a felüléseket nem? meg persze kajára odafigyelni amit meg is teszek...
2010. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és ha van + zsír a hasamon ezt hogyan tudom eltüntetni 14 éves vagyok nagyon ételmegvonáson nemszeretnék gondolkozni max lightosabb kaják.+ a futás eltüntetné?bár alapból a családomba ha kis hizás rögtön ahsra szahl ez genetika is de nemvagyok túlsúlyos 160/52..de a hasamrol a zsirt leszeretném adni ..ezt futással el lehet érni?
2010. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!