Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 napot nagyon beteg voltam...

2 napot nagyon beteg voltam (hanyinger, hasmenes), alig ettem. Csak dietas, egeszseges etelt fogyasztok, abbol sem sokat, melle 4-5 liter viz. Mire szamithatok igy, mi zajlik a testemben?

Figyelt kérdés

Fogytam 3 kilot. 4. napon vagyok, reggelire 1 nagykanal utifumaghejat iszok 1 liter vizzel, ebedre parolt zoldseg csirkehussal (keves), delutanra alma/banan, estere feherje vizzel. Kaja nem meg tobb, nem esik jol. Osszesen 4-5 liter viz egy nap.

Ha mindezek mellett mozgok, fogyhatok valamit?marmint jelentos mennyiseget? Jojo effektus lesz? Zsirbol fogynek?

Hetente 4x jarok Hot Ironra, 2x HIIT-re.. Emellett 2x videora tornazunk.

Szeretnem ezt a kajamennyiseget tartani, vagy legalabbis nagyon minimalisat novelni, ugy erzem nekem igy jobb a kozerzetem is.

Tud nekem valaki segiteni, tanacsot adni?


2014. okt. 18. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt a tanácsot tudom adni, hogy ennél jóval többet kéne enni. Ez semmi. Szinte semmi tápanyag/vitamin nincs a szervezetedben, ráadásul ami kevés bekerül, azt ki is ölöd ezzel a töménytelen, már szinte egészségtelen mennyiségű vízzel.


Ezen sürgősen kéne változtatnod akár jól esik, akár nem, mert ennek a későbbiekben nem lesz jó vége.

2014. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam. Hogyan es miben tudnek valtoztatni? Tobb gyumolcs? Hus? Mondjuk ezek nem hizlalnak. Egyebkent a fele zold tea annak amit iszok. Koszonom!
2014. okt. 18. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!