Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi alapján választják a keringőt?

Mi alapján választják a keringőt?

Figyelt kérdés

Nekünk azt mondták a tánctanár fogja megmondani hogy bécsit vagy angolt táncolunk-e.

Mi alapján dönti el?

Szerintetek melyik szebb?

Milyen cipőbe táncoljak?



2014. okt. 21. 15:21
 1/5 The answer ***** válasza:

Tanár kedve / beállítottsága alapján választják.

Az angol keringő a táncok királynője! Egyértelműen erre szavaznék, a bécsi kétszer gyorsabb, dinamikusabb, figurálisan egysíkúbb, de mivel gyors a kezdők könnyen kiesnek a ritmusból).

Kizárólag magassarkú, legjobb egy standard tánccipő lenne (professzionálisan táncra fejlesztve, bőr a talpa, sarkára sarokvédő húzható). Vagy ahhoz hasonló stílus:


[link]

2014. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 The answer ***** válasza:
2014. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 The answer ***** válasza:
Az a katasztrófa, hogy rengeteg dilettáns tanít táncot, főleg szalagavatósoknak, és ezért van képük elkérni egy rakás pénzt. Unokahúgomék egy rumba (4/4 ütem!!) zenére táncoltak angol keringőt, a szülők 99%-a büszkén, könnyekkel a szemében vigyorgott, a gyerekek járták a betanított idióta koreográfiát, de senkinek nem tűnt fel, hogy még a zene ritmikája sem stimmel. Hihetetlen, mik vannak.
2014. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nálunk mi dönthettük el év elején. 75 pár jelentkezett keringőre. Az angolba 37, a bécsibe 38db pár jelentkezhetett.

Összegyűltünk egy terembe, a tanár elmondta melyik próba mikor lesz és ezután kellett jelentkezni a bécsire. Aki nem íratta fel magát vagy lemaradt az automatikusan az angolba került.


Nem volt belőlle semmi gond. Én az angolt választottam, főleg az időpont miatt,mivel különösebben nem értek a tánchoz ezért nem tudtam melyik könnyebb,de az angol nekem jobban szokott tetszeni így ez mellett voksoltam (szerencsére).


Mi próbán nem táncolhatunk magassarkúba,mert most újították fel a termet,de amúgy szinte mindenki abba fog majd táncolni.

2014. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek kellenek az ilyen ódivatú dolgok, mint a keringő? bécsi, angol, kínai, német, anyámkínja...

Miért nem lehet a szalagavató egy DISCO buli?


Régen tudták, hogy mi a buli:

https://www.youtube.com/watch?v=LUID0jSh2Ic


de ez úgy látszik, hogy ma már nem megy:

https://www.youtube.com/watch?v=8zKE4BD8yOs

ez már minden, csak nem buli

2014. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!