Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Garage Store-ban miért...

A Garage Store-ban miért olcsóbb közel 20 ezer forinttal a Nike Air cipő? Nem eredeti?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ott eredeti, csak jön a tél és most van egy kiárusítás a cipőkből is vagyis a Nike Air Max-ból, én is most akarok rendelni egy Air Max-ot onnan :DDDDD 22F
2014. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Undorító divat szar,hordjátok csak droidok.
2014. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezen de jót nevettem. Droidok, mi? ah. :D
2014. okt. 28. 21:33
 4/8 anonim válasza:
Halloween-i akció van november 1-től 4-ig, minden 50 %-kal olcsóbb.
2014. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
09:15-ös válaszoló elég ízetlenül fejtette ki a véleményét, de attól még van igazság benne.
2014. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kinek a pap, kinek a paplan. De most nem mindegy, hogy a másiknak mi tetszik? Ez az örökös leszólás, hatalmas általánosítás.
2014. dec. 11. 14:59
 7/8 anonim válasza:
"Droidok"-alatt szerintem azt akarta kifejezni, hogy ki mész az utcára és minden 3. emberen ilyen cipőt látsz.
2014. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy minden harmadik ember lábán Air Max van, de miért baj az ? Legalább nem az "olcsó kínai cipőket" hordják, ami nem bírja 2 hónapig sem...xD Meg azért az Air Max extra kényelmes is...:DDD
2014. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!