Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hü*yének néznek, ha latex...

Hü*yének néznek, ha latex nadrágban járok futni?

Figyelt kérdés

Azért ebben a kategóriában tettem fel a kérdést, mert kihívott 2 fiúismerősöm futni, és az egyikük eléggé bejön nekem. Mostanában szinte mindenkit "cicagatya féleségben" látok futni, tehát ami rásimul a lábra, fenékre. Nekem ilyenem nincs itthon, viszont van több latex nadrágom is, amiket nem hordok, mert nem tudom hova felvenni őket... Gáz lenne azokban kimenni futni? (Tesóm azt mondja, nagyon jól állnak, és messzebbről nem is látszik, hogy latex. )

20/L


2014. okt. 26. 00:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%
szerintem ez gáz lenne.
2014. okt. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Valószínű nem sokat fognak előtted futni.
2014. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Beleizzadsz és büdös leszel, nem a legjobb ismerkedéshez. Tessék elmenni a turiba, és venni egy cicanadrágot, ha ilyesmit akarsz hordani.
2014. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
De rohadt büdös leszel.
2014. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tiszta szado mazo inkább ne
2014. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem ideális. Szerintem ne erre az alkalomra vedd fel.

Inkább beszélj vele, hogy tetszik neked.


Ennél már az is jobb, ha azt mondod neki másnap, hogy bedurrant a lábam a futástól, segítenél kimasszírozni?

2014. okt. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem az a fényes fajta, hanem matt fekete. De a beleizzadástól lehet tényleg büdös lenne...
2014. okt. 26. 00:25
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan cuccban mész ki ami nem szellőzik, akkor először rohadtul bele izzadsz, aztán az izzadság mivel nem tud távozni a testeden hűl hozzá a kinti levegőhöz, és esetleg szó szerint is rád fagy.


Ha futsz, első a sport, első a biztonság. Az hogy simuljon valóban fontos, de a latex nem szellőzik semmit, úgyhogy fel ne vegyed!


Am. igen, elég valószínű - és gáz - lesz, hogy mit akarsz vele.

2014. okt. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Be fog pálni a puncid...sajtaszagu lesz:/
2014. okt. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TallandThin Boy ***** válasza:
szerintem igen, maradj a sima mackónál
2014. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!