Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Járjak erre a sportra? Ti mit...

Járjak erre a sportra? Ti mit tennétek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Hip hop táncra járok, ma lenne edzésem és ma is kéne vinnem a havi díjat. Most kezdtem ezt az egészet de elég bizonytalan vagyok. Mert barátnőm azt mondja hogy ne adjam fel meg ne hagyjam abba de igazából nem feltétlenül azért akarom abbahagyni mert feladom. Mert pl. a szüleim elváltak és anyukám nem nagyon engedheti meg ezt igazán, az oktató elég furcsa szerintem, nem az a túl megbízható személy. Este nem sokat aludtam mert nem tudom mit csináljak. Ti mit tennétek? Körülnéznétek más táncsulikban vagy inkább maradnátok ennél?
2014. okt. 30. 06:41
 1/1 anonim ***** válasza:

ha sajnálod rá a lóvét, nem akarod csinálni. ebben az esetben nem folytatnám.


Bár az sem szép, hogy fizetés nélkül sunnyogsz el. ha tartozol az oktatónak, azt illik rendezni, mielött lelépsz.

2014. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!