Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4 eve aktivan sportolok. Akad...

4 eve aktivan sportolok. Akad rajtam nemi izomtomeg. Sajnos egy baleset miatt kenytelen vagyok szuneteltetni a sulyzos edzeseket. Ha a kajara odafigyelek akkor mennyi idom van, hogy neessek ossze?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze natural vagyok...
2014. nov. 3. 10:39
 2/6 anonim válasza:
Mit jelent az nálad, hogy natural vagy? Gondolom fehérjét ettél meg vitaminokat. Ez függ attól is, hogy milyen izmos vagy, meddig szunetelsz...
2014. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Natural azt ertem h az en fekem nemlatott meg fecskendot :)

kezelesem meg folyamatban van,Szerintem 2 honapig vashoz nemtudok hozza nyaulni,Utana is csak mersekelten...

2014. nov. 3. 12:26
 4/6 anonim válasza:
Értem. A kreatintől gyúrás nélkül össze fogysz egy valamennyit, de csak a felesleges viz megy el. 2hónap elég hosszú idő pláne, ha totál nem csinálhatsz semmit. Nem tudom neked megmondani, hogy mennyivel leszel kisebb, mert ez részben szervezet függő is. Az vigasztaljon, hogy majd könnyebben fogod felszedni azt az izmot, amit "elveszítettél".
2014. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez az ugynevezet 'izom emlekezet' vagy mi a fene:) Igyekszem azert valamit tenni magamaert,de igy serulten most eleg nehez,lelkiismert meg bantja az embert hogy egy hulyeseg miatt hanyagolni kell a eletunket...:)
2014. nov. 3. 18:56
 6/6 anonim válasza:
Én a helyedben nem idegeskednék. Ha szorgalmas vagy, akkor semmi probléma nem lesz. Én is szoktam néha mozgolodni, de csak mert a kedvem tartja és utána midig jobb a közérzetem. Nem vagyok az a szín izom nő, csak régebben én is foglalkoztam ilyesmivel :)
2014. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!