Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak? Gyaloglás,...

Hogy fogyjak? Gyaloglás, fehérjepor?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=s4IH12Piuf4

Ezzel a videóval kezdtem. napi 3-40perc.

és edzés után ha 3 dl vízzel beveszek 2-2.5ek. 64kg vagyok. elvileg 32g fehérje kellene,de 82g van benne.


[link]


de azt mondták h ettől,meg akármilyen fehérjeportól hizni fogok.de én nem hizni akarok,hanem fogyni,és kicsit szálkásodni.



2014. nov. 9. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet ingyen letölthető. Érthetően le van benne írva minden.
2014. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akrok olvasgatni online könyveket. röviden tudnál segíteni,h hogy fogyjak, most akkor hizlal?
2014. nov. 9. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem erdekel a dolog hogy nincs 30 perced elolvasni egy online konyvet akkor inkabb hagyd az egesz fogyózast mert nincs motivaciod.


Ide meg nem fogunk neked regenyeket írni mert ez összetett folyamat es le van irva abban a konyvben.

2014. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel senki ne írjon ide ,mert nem kap segítséget. Én csak egy kis edzéstervet szeretnék,meg választ. hányszor fussak,egyek-e fehérjeport,stbb..
2014. nov. 9. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogalomzavarban is vagy. szálkásítás = zsírból történő fogyás. Tehát hulyeség, hogy írod, hogy fogyni és szálkásodni, mert szálkásításnál zsírból fogysz.


Mindegy, hogy eszel-e fehérjeport vagy nem. Meg kell lenni a testtömeg kg x 2g fehérjének. Mindegy a szervezetednek, hogy mind szilárd kajából megy be vagy egy része tápkiegből!

Kaja-kaja. A fehérjepor sem csodaszer, nem varázspor, csak élelmiszer. Honnan vetted azt a baromságot, hogy majd a fehérjétől hízol. Nem egy tápanyag számít, hanem a napi ÖSSZ kalória bevitel. Ha kalória mínuszban vagy, akkor fogysz! Ennyi! A Fehérje meg azért legyen nálad napi kb 130g, hogy ne veszíts izmot, mert akkor szarabb lesz a forma, mint előtte.

Írj, ha valami nem tiszta. :)

2014. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!