Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ju jitsu ruhák közül mit, és...

Mykejr kérdése:

Ju jitsu ruhák közül mit, és mennyiért érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 14e-ért vettem magamnak alsót és felsőt összesen, szerintem érdemes erős anyagút (rizsszövéses) venni, mert az bírja. Az enyém SAMAN típusú. (nekem bejött, de a nadrág rohadt meleg :) ) ÜDV.
2014. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mober ***** válasza:

Én hagyományos Saman karate ruhát vettem, mert a jitsu edzésen "rám bízták", és az embereken is ez volt többségében.

Viszont a tapasztaltabb rókák a rizsszövésest javasolják a földharc miatt. Ugyanis erősebb húzás-szorításnál normál karate ruha "gallér része" akár lila foltokat is eredményezhet akár a nyakon.

2014. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából vettem judo ruhát. Adidas 500 g/m2, rizsszövéses. Gondoltam, hogy aki esetleg többet is próbált fuji mae, spartan stb. van-e strapabíróbb, összemegy, nem bírja a 60 fokos mosást... :-) átfogó tanulmányt kérek :-P
2015. jan. 7. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!