Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » [Tescos fintesspant]Op3n Dott...

[Tescos fintesspant]Op3n Dott fitness karkötő, - szerintetek megeri a 30€, velemenyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 1. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A karkötő és a tablet nagyon jó - a karkötőt én visszaváltottam, szerintem nem jó semmire, egy giccses óra.
2014. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mutatta az orat is ?


az alvas figyelot hasznaltad?


valamit a lepesmero mukodott telefon nelkul is ,es pontos volt viszonylag?


valamint a kaloriaegeto szamlalo hogy mukodott?

2014. dec. 3. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:

mutatta az orat is ?

Igen


az alvas figyelot hasznaltad?

Nem. Nem tartom magam műszaki analfabétának, de nem jöttem rá miként működik. Első ránézésre úgy, hogy a telefonba vagy tabletbe MANUÁLISAN be kellett volna vinni, hogy mikor feküdtél le és mikor keltél fel - minden nap


valamit a lepesmero mukodott telefon nelkul is ,es pontos volt viszonylag?

Minden működik rajta telefon nélkül, egy adagban szinkronizál. De nekem nagyon pontatlannak tűnt, letettem az asztalra és 4-et mutatott, mászkáltam vele 10 percet és 20-at (pedig legalább 200-at léptem)


valamint a kaloriaegeto szamlalo hogy mukodott?

Arra sem jöttem rá. Valamit kellett volna programozni a telefonon aztán bevinni mikor ettél és mit...

2014. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!