Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egész pontosan milyen elven...

Egész pontosan milyen elven működik ez az ABTronic X2 akármi? Vagyis inkább mit hazudnak róla, milyen leven működik?

Figyelt kérdés

Elhiteti az izommal, hogy az agyból jön a barancs az izomösszehúzódásra (ebben az esetben még akará működhet is nem?) vagy pedig az áram húzza össze az izmot?

Tudom, Amerikában betiltották, mert parasztvakítás, de azért érdekelne...


2010. jan. 31. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azon az elven működik, hogy elektromos impulzus hatására az izmok összehúzódnak, de ez az impulzus rohadtul nem okoz olyan összehúzódást, amit normál izommunkánál történik a hasizomban. Csak jól meg lehet kajáltatni a buta parasztját, hogy nem kell megerőltetnie magát, majd egy gép rángatja az izmokat a hasfalán, és ettől kockás lesz (természetsen ez is bődületes tévedés, mert a kockás has testzsírszázalék függő, nem pedig izomzat kérdése).
2010. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

azért jó, hogy van néhány értelmes ember, mint az előző hozzászóló.

A Tv Shopokból semmit sem szabad venni, ámítás minden termékük.

2010. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az még jobb lenne, hogyha több ember rendelkezne szövegértési képességgel, ugyanis a kérdéseim egy elég angy részére ilyen teljesen hülye, nem kapcsolódó válaszok jönnek. Mi lenne ha el is olvasnánk a kérdést és nem csak a kulcsszavakat néznénk meg benne?
2010. jan. 31. 19:39
 4/6 anonim válasza:

Egész pontosan milyen elven működik ez az ABTronic X2 akármi? Vagyis inkább mit hazudnak róla, milyen leven működik?

Ez a kérdésed.De ez a szerkezet semmilyen elven nem működik mert egy hatástalan ámítás az egész.Kis elektromos impulzusokkal stimulálja az izmot, de za izom nem azért húzódik össze, mert érzi, hogy terhelik, hanem azért mert kellemetlen behatás éri az elektromos impulzus miatt.

2010. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nos.. AZ abrtonichoz hasonló "gépeket" használnak inszalagszakadás utáni rehabilitációra is. Én is azrét olvasgatom a topicocat, mert felfigyeltem a reklámra. Valószinű diéta is kell mellé, de gondolom én ha dolgozik az izom akkor erősödik is, és égeti a zsirt. Vagy nem?
2010. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ti aztán nem hisztek az embernek.Vegyetek Abtronic X2-t vagy 4et :\ Nem a csodaszert kellene keresni hanem keményen edzeni és egészségesen táplálkozni.
2010. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!