Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő futó télen! Hogy álljak...

Kezdő futó télen! Hogy álljak neki, hogy kell felöltözni? Miben kell máshogy?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát először is normális futópólót vegyél fel, mert vannak direkte erre a célra kifejlesztett pólók. Az a jó bennük, hogy úgy nagyjából teljesen elvezetik az izzadságot egy kevésbé agresszív futás esetén. Én nem olyat használok, de van köztük olyan is, aminek van nyak körüli része is. Ha érzékenyebb vagy, akkor olyat is vehetsz.


Én még most is pólóban futok, de már kezd kicsit hűlni az idő, tehát lehet, hogy előbb vagy utóbb ideje lesz egy második réteget is felvenned a pólóra.


Elvileg az jobb, ha orron veszel levegőt, és szájon csak kifújod. Valamennyire magától értetődően ez nem fog menni akkor, ha fárasztóbb futást végzel, de próbálkozni lehet vele. Én annyira erre soha nem figyeltem, és nem is szokott bajom lenni a hanyagságomból, de egynek megteszi ez is.


Én enni sem szoktam út közben, de elvileg egy müzlit azt el lehet nyamnyogni út közben, ha hosszabbat futsz. Például. Ugyanígy vizet is ihatsz út közben óvatosan, keveset, ha nagyon ki vagy száradva.



Na szóval nem kell semmi extrára gondolnod, csak öltözz fel normálisan, és ha egy mód van rá, ne iktass be egy pihenőt a hideg kellős közepén. Séta mehet, ha nem bírod, de például ne ülj le pihenni, ha nem bírod.

2014. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!