Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a "jól ápolt egyáltalán...

Ha a "jól ápolt egyáltalán nem büdös kedves úriembert, aki nap és szolárium nélkül lebarnult" szeretném lefegyverezni, mikor a bökőjével nekem támad, akkor krav magát vagy systemát javasoltok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább egy acélbetétes bakancsot.
2014. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Systemát, + boxot (a sparring rutin miatt)


Azért systemát, mert lágy stílus. Gyorsak és életszerűek a mozdulatai, valamint meglepőek. A kravmaga.. is jó a maga nemében, de mindenki ismeri a kravmagás mozdulatokat. Egyszerűen semmi meglepetés ereje nincsen.


Systemásoknál pedig fegyverrel is gyakorolhatsz jókat, ha Sinkovicshoz mész, biztos hogy jó kezekben leszel. Nagyon sok mindent lehet ott tanulni, beleértve a stabil alapokat is.


Én edzettem már velük, követem egy ideje az edzéseiket, teljesen korrektek.


Aztán persze van akinek a kravmaga is bejön, mint írtam a maga módján az is lehet jó, érdemes kiegészíteni sparringos küzdősporttal (mindkettőt ki lehet egészíteni).

2014. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ez a Sinkovics pontosan kicsoda? Van valami link, hogy hol tart edzést? Vagy bármi egyéb?

2014. dec. 23. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Hirtelen azt hittem, ha systemázni szeretnél akkor már utána néztél az itthoni systema edzőknek.


Biztos hogy google kidobja ha rákeresel ám. Nem tudom fejből a honlapjuk címét, de 3 másodperces keresés lenne nekem is :D

2014. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Találtam is jó párat, csak nem tudom te melyikre gondoltál.

A google még a fórum hozzászólásokat is kihozza, meg a 800. facebook kommentet is.

Nem tudom melyik a valós.

2014. dec. 23. 21:45
 6/9 aikiboxer ***** válasza:
Forgótáras gázpisztolyt vegyesen töltve szintetikus és paprika tölténnnyel, és futást.
2014. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs kifogásod jó hosszú előzetes letartóztatás és évekig tartó meghurcoltatás ellen, akkor mindegy. Ha van, akkor menekülj, de inkább azt se, mert lehet, hogy már az is büntetendő.
2015. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megvéded magad ölöd a támadódat, akkor egy relative kényelmes, kellőképpen nem unalmas de izgalmas élet ígérkezik a sitten, az unalmasabb adófizetők pénzéből, a korrupt maffia ('kormány') költségvetéséből amiben lehetőséged van sportolni, átlagosan egészségtelen kosztot enni és meditálni, tehát akár értékesebb életet élni mint a teljesen rabszolga életet élő emberek, akik nem sitten vannak de ugyanolyan szaaaa rt esznek mint a sittesek, drágábban és nem meditálnak, de elfecsérlik az életüket, akármivel is.. no para, inkább fojts meg egy bűnözőt aki rád támad mint egy relative ártatlan embert, és a jutalom ugyanaz a börtön, ami egy relative nem annyira kényelmetlen szállás. Minden mást meg le kell s z a r n i
2015. nov. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!