Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervvel tudnék...

Milyen edzéstervvel tudnék vékonyodni nem izmosodni?

Figyelt kérdés
Nem az alkatommal hanem a súlyommal van gondom.Nem látszom annyinak amennyi vagyok,de táncra járok és engem emelnek és nem akarok leégni.

2014. dec. 29. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval a súlyomból szeretnék veszíteni.
2014. dec. 29. 18:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Súlyt akkor tudsz vesziteni ha zsírból vagy izombol fogysz.

Zsírból dietaval es heti 3-4 mozgassal tudsz fogyni. Zsiregető edzesterv nincs. Izombol meg nem fogyozunk mert akkor gyenge leszel es szarul fogsz kinezni.

De ha zsir nelkul nem vagy 65 kiló felett akkor meg a fiúnak ciki hogy nem tud megemelni. Nem neked.

2014. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
46%

Ismerek 1-2 bevált módszert:

1.Naponta fuss minimum 30 percet.

2.Este hat után már ne nagyon egyél előtte vacsizz be.

3.Zsömlét és a kifli féléket hanyagold.

4.Ne egyél egyszerre húst krumplival csak külön-külön.

5.Teljes kiörlésű dolgokat egyél gyakrabban de néha lecsúszhat egy-két fehér kenyér is..:)

2014. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a kettesre hülyesegeket ir nagyreszt.


-Eleg heti 3-4x mozogni de arra neked ott a tanc. Inkabb erosits hogy ne az izmaid menjenek le.

-Este kifejezetten KELL enni de nem szenhidratot.

-Krumplit ne egyel,húst sokat.

-Feher kenyeret soha. Inkabb barna

2014. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%

Pont hogy te beszélsz hülyeségeket!:)

Elmondom neked hogy az rohadt egészségtelen ha egyáltalán nem eszel fehér kenyeret plusz ha erősíteni fog attól pont hogy izmosodni fog...És nekem ne mond hogy hülyeségeket beszélek mert a bátyám ezekkel a módszerekkel adott le 15-20 kilót;)

2014. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Rohadt egeszsegtelen ha nem eszel feher kenyeret"

Miert lenne egeszsegtelen? Magyarazatot.


"Ha erősít akkor izmosodni fog"

ÉTRENDFÜGGŐ. Dietas kajan NINCS miből épülnie az izomnak.Latszik hogy francot se ertesz hozzá.


"A batyam ilyennel adott le"

Ennyit én is lefogytam. Masreszt nem azt mondtam hogy nem működik hanem azt hogy szarul működik. A batyad hamarabb es minősegibb fogyast produkalhatott volna ha jól csinalja.


Felőlem így is csinalhatja,de nyilvanvalóan szar modszereket ne magyarazzunk mar a kerdezőnek.

2014. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért egészségtelen mert ha csak azokon a szar barna meg magvas meg egyéb kenyereken koplalsz az nem tesz jót mert abba nincsenek meg ugyanazok a szervezetnek kellő anyagok mint a fehér kenyérben!Egyébként nyilván hülyeségeket beszélek miután ezeket a tanácsokat egy edzőtől kaptam;)...De nyugodtan fikázd le akkor most az edzőt is hogy hülyeségeket beszél és biztos nem ért hozzá!
2014. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!