Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mozogjak ahhoz hogy az...

Mit mozogjak ahhoz hogy az úszógumim menjen le?

Figyelt kérdés

Itthon van egy szobabiciklim, elszoktam menni futni és úszni, de csak ritkán és nőtt egy picit a pocakom.

csak a hasam meg a seggem legyen kisebb, de a vállam ne legyen szűkebb, miből mennyit csináljak, hogy gyors eredmény legyen? 1-2 hónapon belüli napi 1-1.5 órát szánnák rá max.


2010. febr. 4. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Helló!Bemelegítésnek menny el futni,aztán guggolj kb 20-30*10et,ha van ugróköteled azt használd!Sokat segít.Aztán még beteheted a napodba a szobabiciklit meg az úszást.


Remélem segítettem!

2010. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

napi 1 óra bőőven elég lesz...még az elején sok is...legelőször mindnféle képpen biciklizz mielőtt kimész futni, mert a térdeidet be kell melegítened és a bivikli nagyon alkalmas erre + beindul a zsírégetés...ha még nincs kondid akk inkább kocogj, ne fuss! állítsd be magadnak a távot (sztem az elején 3-4 km) bőven elég lesz. az elején még ne akarj sprintlni, ha nem bírod lelkiismeret-furdolás nélkül állj meg és sétálj...ha haza mész és van még erőd akk mehet pár felülés...jah és ne fletkezz meg a nyújtásról!!!!!!

Minden nap biciklizz lgalább 40 percet, de csak minden 2. vagy 3. napon fuss

Ha tudsz akk busz vagy autó helyett járj gyalog...

Ha kell tudok segíteni, csak írj egy privát mailt;)

2010. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkét választ, a második különösen kimerítő volt.
2010. febr. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!