Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rehabilitacios gyakorlatot...

Rehabilitacios gyakorlatot keresek ami a terdkalacs mozgasaert felelos izomokat megerositi. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Sajnos gyogytornan nagyon sokszor beakad a terdkalacsom,Ami faj is meg bosssssszanto!!!!Nemtudok rendesen tornazni sem.Doki szerint ez normalis.majd megerosodik es jobb lesz.

Nos szeretnek magamon segiteni,ezert keresek ilyen gyakorlatot.



2015. jan. 2. 19:07
 1/5 aikiboxer ***** válasza:

- Szobabiciklin nehezített fokozat

- Lábgép

- Guggolás, először könnyítve (támaszkodva), majd ha ebből megy 3x50 akkor páros lábbal támasz nélkül.

2015. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bicajozast birom a legnehezebb fokozaton is jopar percig.utana elkezd ropogni. A dreppelest megprobalom,de muszaj kiegyenesiteni teljesen a labamat?Ha kiegyenesites utan szok beakadni a terdemkalacsom.
2015. jan. 2. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Bicajozásnál soha nincs nyújtva a láb! Ülést úgy kell beállítani. Ha jársz gyógytornára, akkor azokat gyakorold amit ott mutatnak.

Derekam miatt jártam én is, láttam ott pár térdes tornát. Kipróbáltam, nagyon jók azok még egészségeseknek is. Kinzó dolog a hanyatfekvesből lábemelés különféle variációi. Hasizomnak sem kutya.

2015. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dreppeleshez irtam,nem a bicajozashoz:)
2015. jan. 2. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, bocs, mellé olvastam. :)
2015. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!