Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon házilag lehetséges...

Otthon házilag lehetséges volna 5-6 kg izmot magamra szedni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs keret kondibérletre, itthon pedig csak 2 kézi súlyzó van..plusz fekvőtámasz, felülés és futás.

75kg vagyok, 80ig szeretnék elkúszni. persze megtehetném hogy 2X ennyit eszem mint most, de jó lenne ha izom formájában kerülne rám


Lehetséges? És ha igen, hogyan?


2010. febr. 4. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem. otthon csak bohóckodni lehet a súlyzókkal, izomtömeget építeni nem. akkor se ha sokat kajálsz. még komoly edzéssel is évek kellenek ennyi izomhoz.
2010. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát te hülye vagy első!

Komoly edzéssel évek???!!!!!!!!!!!!

max hónapok

én 2 hónapja tolom az edzést, intenzíven, konditerembe, fehérjeport is iszok, és 5 kg jött fel, és szín izom..

Látszik is rendesen a változás..

Am otthon tényleg bohóckodni lehet csak nem érsz vele sokat, hacsak nincsenek otthon profi gépeid..

2010. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én fél éve kezdtem küzdősportolni, itthon meg fekvő, felülés, és egy kézisúly. és feljött rám 4-5 kiló izom.

a testépítőkkel óvatosan mert nagyon elfogultak, élnek a kis világukban és szerintük heti 3 edzés, turmixok meg rizs+csirke nélkül nem lehet izmosodni. hát lehet. és ezt nem magam miatt mondom, nézz meg egy szertornászt, kajakost, thai boxost, úszót...

2010. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyere hozzánk fát hordani, meg vágni. Ingyen megengedem, hidd el jó kis edzés!
2010. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt NEM lehet ennyi szárazizmot felszedni. pont.
2010. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!